Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Huvudstyrelse - 2018

  • Ordförande : Sten Selin, 0706-49 06 01 sten.selin@viskan.se
  • Sekreterare : Maria Karlsson, 0722-05 46 11 mariakarlsson.radhusgatan@gmail.com
  • Ledamot     : Lisbeth Johansson, 0730-77 47 50 lisbeth.f.johansson@gmail.com
  • Ledamot     : Mikael Kindberg, 705-55 25 54 mikael.kindberg@luna..se
  • Ledamot     : Håkan Öman, 0705-87 62 99 hakanoman@hotmail.com
  • Ledamot     : Fredrik Målberg, 0704-71 71 21  fredrik@malberg.se
  • Ledamot     : Claes Olsén, 0703-27 60 98, claes.olsen@kpmg.se
  • Ledamot     : Magnus Axelsson, 0708-29 63 23, magnus.axelsson@ellos.se

Evenemangsgruppen 2018
Arrangerar våra cuper och turneringar

Sammankallande    : Fredrik Målberg, 0704-717121  fredrik@malberg.se
                            : Sten Selin, 0706-490601 sten.selin@viskan.se
                            : Victoria Selin
                            : Lukas Selin, lukas.selin@viskan.se
                            : Mats Franzén
                            : Tommy Jacobsson



Damkommittén 2018

  • Claes Olsén, 0703-27 60 98, claes.olsen@kpmg.se
  • Patric Olsson, 0706-35 39 50, patric.olsson@mastec.se
  • Gunnar Svenson, 0705-86 87 07, gsvenson62@gmail.com
  • Elsa Gabrielsson, 0768-06 75 22, elsa.gabrielsson@hotmail.com
  • Jessica Claesson, 0768-07 92 82, jessicaclaesson@telia.com
  • Linda Fritzson,  0705-16 17 20
  • Lina Johansson,  0727-17 17 89, lina.wikmyr@gmail.com

Herrkommittén 2018
Ordförande : Mikael Kindberg, 0705-55 25 54, mikael.kindberg@luna.se
Rekrytering : Magnus Löfdahl, 0708-10 34 49, magnus.lofdahl@helprint.fi 
Ledamot     : Anders Bengtsson, 0734-61 28 06, anders.bengtsson@wernerssonost.se
Ledamot     : Stefan Åke, 0766-77 07 15, stefan.ake@telia.com
Ledamot     : Tobias Arvidsson Wengbrand, 0730-33 54 15, tobiasarvidssonwengbrand@gmail.com
Junioransv. : 
Junioransv. : Thomas Wester, 0705-85 27 33,  thomas.wester@jti.com


Ungdomskommittén 2018
 
Ulricehamns IFK Webshop
Huvudsponsor
Stöd UIFK via Svenska Spel
Våra Cuper